Biz Kimiz?

Ankara’nın merkezi Kızılay da 10 yılı aşan tecrübesi, deneyimli ve alanında uzman personelleri ile birlikte 2010 yılından bugüne yüzlerce kursiyerine Sürücü Belgesi kazandırmış, sürücü kursu sektöründe bilinen ve tanınan isim olarak marka yapmış Ankara’nın En İyi DİREKSİYON ve SÜRÜCÜ KURSU olarak kaliteli hizmeti  mezun kursiyerlerimize verdiğimiz gibi yeni kursiyerlerimize de aynı kalitede hizmet vermeye gurur ve sevinç ile devam ediyoruz.

 

Bu alandaki sloganımız Yolun Başladığı Her Yerde BİRLİKTE’yiz.

 

 

2010 yılından beri sektörün öncü ve marka isimlerinden biri olmayı başaran ve lider olma yolunda da emin adımlarla hızla ilerleyen Ankara’nın En İyi DİREKSİYON ve SÜRÜCÜ KURSU tecrübelerine ek olarak yeni teknoloji ve alanında uzman eğitimci personel kadrosuyla, kursiyerlerine paket programlar ve ileri ve güvenli sürüş tekniği kurslarıyla yüksek standartta trafik ve sürücü eğitimi vermektedir. Gelişen ve yenilenen teknolojiyi yakinen takip edip, kursiyerlerine daha iyi hizmet vermeyi hedeflemiştir.

 

Kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine ileri ve güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de çevreye saygılı, trafikte öz güven kazanmış sürücüler yetiştirmek bizim öncelikli misyonumuzdur.

 

Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sürücü adaylarını Ankara’nın En iyi DİREKSİYON ve SÜRÜCÜ KURSU’ nu ziyaret etmeye ve bizlerle tanışmaya davet ediyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak Kursiyerlerimizin, kurallara uyan ve çevreye saygılı sürücüler olmalarını sağlamak. Kursiyerlerimizin istek ve önerilerini dinleyerek bunlara cevap vermek. Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde hizmet vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir kurum olmak.

 

VİZYONUMUZ

En iyi sürücü kursu her dönemde müşteri memnuniyetini  önemseyerek, eğitimde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz eğitim sorumluluğunun bilincinde, kursiyer taleplerini ön planda tutan, Ankara’nın lider bir eğitim kurumudur. Bu çizginin korunması için sürekli geliştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka olmak hedefimizdir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Misyon ve vizyonumuzun takipçisi olmak
  • Dayanışma ve güven ortamını sağlayacak liderliği ve katılımı uygulamak.
  • Herkesin kaliteden sorumlu olduğu mutlu bir eğitim yaratmak.
  • Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uymak.
  • Personellerimizin sesini dinlemek ve onların memnuniyetini sağlamak.
  • Yeniliklere açık ve alınacak kararlarda tutarlı olmak.
  • Kursiyer odaklılık ve sürekli iyileştirme prensibini benimsemek.

 

Naim HARBELİOĞLU

Kurucu Müdür

Ankara BİRLİK Sürücü Kursu – Motorsiklet Kursları, Özel Direksiyon Dersi

Trafikteki Sorunlarınızı BİRLİK’te Çözelim.

Direksiyon Eğitmenlerimiz

Profesyonel ve deneyimli hocalarımız ile tanışın

Robert Smith

Kate Smith

Kevin Smith

Katerina Smith

0%
sadasdasd
0
Verdiğimiz Ehliyet
$0
Tamamlanmış Direksiyon Dersi
0
Başarı Oranımız

HEMEN FİYAT ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN

Menü
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?