ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

folder_openBirlik Direksiyon
commentYorum yapılmamış
ÖZEL DİREKSİYON DERSİ
 
Özel Direksiyon Dersi, sektördeki 10 yıllık tecrübesiyle hizmet veren Ankara Birlik Direksiyon sürüş eğitiminin her aşamasında uzman olan , araba kullanmayı nezaket, cesaret ve sabırla öğretir. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Sürücü Öğretmenliği sertifikasına sahip olan , kendini Ankara yollarını güvende tutmaya adamıştır. Ankara Birlik Sürücü Kursunun Özel Direksiyon Dersi ailesinin bir parçası olmak için web sitesi üzerindeki iletişim formunu doldurabilir veya özel direksiyon dersi için Whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Güveneceğiniz Bir İsim
 
Ankara Birlik Direksiyon, Özel Direksiyon Dersi, uzman direksiyon dersine ihtiyaç duyduğunuzda güvenebileceğiniz isimdir. Öğrencilerin, güvenli, kendinden emin, nazik ve sorumlu sürücüler olmalarına yardımcı olmak için ömür boyu sürüş becerileri öğretmeyi taahhüt ediyoruz. Nitelikli, deneyimli ve sertifikalı olarak haftanın 7 günü olağanüstü bire bir eğitim sunuyoruz. Özel direksiyon dersi ile olağanüstü bir öğrenme ortamı yaratmaya devam ediyoruz. Çünkü; Ankara’da en kaliteli sürücü eğitimini sağlamaya odaklandık. 
 
Yollar Size Emanet
 
Ankara Birlik Özel Direksiyon Dersi olarak kuruluşumuzdan bu yana yüzlerce öğrencinin trafiğe güvenle çıkmasına yardımcı olduk. Sürmeyi öğrenmek göz korkutucu bir deneyim olabilir, ancak yolun her adımında sizinle olacağız. Özel direksiyon dersi ile size kaliteli bir hizmetle çok rekabetçi bir fiyat sunuyoruz. Tatiller veya hafta sonları için ekstra ücret talep etmiyoruz. Derslerimiz birebir olarak uygulamalı yapılır ve size tam bir saatlik ders veririz. Programınıza sadık kalıyoruz ve acil durumlarınıza saygı duyuyoruz. Acil bir durumdan dolayı bir sonraki dersinize gelemeyecekseniz bizi bilgilendirmeniz yeterli olacaktır.
 
Biz Sizin Dilinizi Konuşuyoruz
Öğrenme sürekli bir süreçtir ve sürüş becerilerinizi mükemmelliğe taşımanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Yoğun trafik eğitimi için başlangıç sürüş becerilerine sahip olmanızı istiyoruz. Özel direksiyon dersi için randevu aldıktan sonra, trafiğe çıkmanın ve kendi başınıza otomobil sürmenin nasıl bir duygu olduğunu keşfetmenize yardımcı oluyoruz. Eğitmenimiz dakiktir ve aşırı trafik koşullarında hızlı sürüş için yeterli tecrübeye sahiptir.
Adım Adıma Direksiyon Kursu
Adım adım yoğun bir program sizi bekliyor olacak. İlk başta eğitmenimiz trafikte temel bilgileri ve sürüş tekniğinizi değerlendirecektir. Ardından mevcut sürüş yöntemleriniz hakkında bir geri bildirim alırsınız ve bundan sonra eğitmen eğitime başlar. Özel direksiyon dersi programında ağırlıklı olarak, trafikte sürüş, dar yollarda manevra yapma, hızlı park etme, sollama teknikleri, en iyi şerit seçimi ve yavaş seyreden trafik bölgelerinde sabit hareket gibi titiz trafik eğitimi tekniklerine odaklanıyoruz. Direksiyon eğitimimizin zor aşamaları da bulunur. Örneğin; düzenli olarak şerit değiştirmek ve trafik koşullarına rağmen en erken varış noktanıza ulaşmak bu süreçte trafiğe alışmanız için gereklidir.
 
Gerçek Sürüş Keyfini Yaşamak İsteyenlere
Sürmeyi öğrenmek, ister ilk sürüş dersiniz olsun ister bir aradan sonra sürüş derslerine dönüyor olun, göz korkutucu olabilir. Özel direksiyon dersi bünyesinde görev alan sürüş eğitmenimiz sabırlı, arkadaş canlısı ve profesyoneldir. Bu sayede sizi rahatlatır ve yakın zamanda güvenli bir şekilde araba kullanmanıza yardımcı olur. Sürüş dersleriniz için Ankara Birlik Sürücü Kursu Özel Direksiyon Dersini seçerek, deneyimli ve kalifiye sürüş eğitmenini de seçtiğinizden emin olabilirsiniz. Eğitmenimiz direksiyon sınavını olabildiğince çabuk geçmenizi sağlamak için çaba gösterir. Direksiyon derslerini kendi aracınızla da alabilirsiniz. Kurs merkezimizin akredite sürüş eğitmeni, istediğiniz yerde sizi karşılayacak ve seviyenize uygun direksiyon dersleri verecektir.
Bize hizmet etme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz!

Detaylı ücret bilgisi ve hizmetlerimiz için lütfen sürücü kursumuzu arayınız.

TEL: 0 312 495 19 20  /  0 535 499 19 20  

Tags: , , , , , ,

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?